Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPlastik levha ekstrüzyon makine

EPE Köpük Meyve Paketleme İçin Yüksek Kapasiteli Net Levha Ekstrüzyon Hattı

iyi kalite Plastik profil ekstrüzyon makine satış için
iyi kalite Plastik profil ekstrüzyon makine satış için
Arkadaşım, biz zaten 12 yıldan fazla sizinle işbirliği yaptık. Şimdi fabrikamda çalışan 30'dan fazla plastik ekstruder makinesi var. Umarız ilerlemeye devam eder ve birlikte yarın iyileşiriz.

—— Bangladeş'ten İkbal

Merhaba Andy. Birkaç ay önce 2 set PVC boru ekstrüzyon makinesi ile tanıştığıma memnun oldum. Kibarlığınız için teşekkür ederim ve benim için çok kaliteli makineler üretiyor. Çok yakında yeni siparişler vermeyi dört gözle bekliyorum. Teşekkürler.

—— Андрей Левин, Rusya'dan

Selam kardeşim. PPR boru ekstrüzyon makinanız fabrikamda çok iyi çalışıyor. Mükemmel performans.

—— Mısır'dan Ahmed Elsherbiny

Ben sohbet şimdi

EPE Köpük Meyve Paketleme İçin Yüksek Kapasiteli Net Levha Ekstrüzyon Hattı

Çin EPE Köpük Meyve Paketleme İçin Yüksek Kapasiteli Net Levha Ekstrüzyon Hattı Tedarikçi
EPE Köpük Meyve Paketleme İçin Yüksek Kapasiteli Net Levha Ekstrüzyon Hattı Tedarikçi EPE Köpük Meyve Paketleme İçin Yüksek Kapasiteli Net Levha Ekstrüzyon Hattı Tedarikçi

Büyük resim :  EPE Köpük Meyve Paketleme İçin Yüksek Kapasiteli Net Levha Ekstrüzyon Hattı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: MagStar
Sertifika: CE, ISO, SGS
Model numarası: MSEPE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Film kapağı, Karton deniz layık packinglm kapağı
Teslim süresi: 30 iş günü
Yetenek temini: ayda 10 Set
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Renk: Gri veya özelleştirilmiş Koşul: Yeni marka
Vida tasarım: tek vidalı Ekstruder Uygulama: Meyve paketleme için EPE köpük filesi
Vurgulamak:

plastic sheet extrusion line

,

wpc foam board production line

Çin'de Profesyonel EPE Köpük Meyve Paketleme Net Ekstrüzyon Makine Hattı Üreticisi

EPE köpük meyve paketleme filesi yapım makinesi, meyve, çiçek, şarap vb. Paketlemek için kullanılan farklı köpük paketleme filesi yapımında kullanılır.

Bu Meyve Paketleme Köpük Ağı, hafif, yumuşak, pürüzsüz ve esnek bir yapıya sahip. Meyvelere koruma sağlamak için istisnai yüzey dokusu ile elde edilen oldukça esnek bir köpüktür. Meyveleri toza, kire, çiziklere ve benzeri şeylere karşı korur. Olağanüstü yastıklama özelliği ile meyvelerin taşınması ve depolanması işlemini yapar. Doğada biyolojik olarak parçalanabilen çevre dostu bir ağdır. Kullanımı kolay, esnek ve düşük maliyetli ağ, meyveleri taze ve uzun ömürlü tutacağınızdan emin.

EPE köpük salmastra ağı aşağıdaki uygulamaya sahiptir:

 • Meyveler, elma, çilek, armut, mango, kivi, portakal, guava vb.
 • Şişe köpük kol net, örneğin şarap şişesi, beyaz şarap şişesi vb
 • Sebze gibi
 • Gül, zambak ve benzeri çiçekler

Magstar EPE köpük meyve paketleme makinesi üretim hattı, esas olarak malzeme renk karıştırıcı, kurutucu, vakumlu yükleyici, tek vidalı ekstruder, ko-ekstruder, ko-ekstrüzyon kalıp ve kalıp kafası, çekme çekme makinesi, kesici ve yardımcı makineden oluşur .

                         

EPE Köpük Meyve Paketleme Net Ekstrüzyon Makine Hattı Satın Alma Rehberi

Bazı müşteriler EPE köpük meyve paketleme ağı ekstrüzyon makinesine yeni girenlerdir, kendi işlerinde kaliteli EPE köpük meyve paketleme ağı makinesini ve güvenilir üreticileri veya tedarikçileri nasıl bulabileceklerini bilmiyorlar. Aynı zamanda, EPE köpük meyve paketleme ağ makinesinin kalitesi ve Çin'den satış sonrası servis konusunda da endişe duyuyorlar. Burada EPE köpük meyve paketleme ağ makineleri satın almak için bazı değerli ipuçları sunmak istiyoruz.

Yukarıdaki genel fikir sayesinde, köpük meyve paketleme ağı yapmak için doğru EPE köpük meyve paketleme ağı makinesini seçmek için birçok faktör olduğunu biliyoruz. Öncelikli nedeni, EPE köpüklü meyve paketleme ağı üretim maliyetinin düşürülmesinin, müşterilerin daha düşük enerji tüketimi ve daha fazla üfleme oranına sahip daha yüksek çıkışlı ekstruder makinesi seçmek istemeleridir.

Magstar Machinery, EPE köpük meyve paketleme ağ makinesinin teknolojisi parametreleri, ekstrüzyon işlem teknolojisi ve kullanım kılavuzu gibi gerekli tüm bilgileri sağlayabilir. Aşağıdaki bilgiler, Çin'de güvenilir EPE köpük meyve paketleme ağı ekstrüzyon makinesi üreticisi bulmanıza yardımcı olabilir.

 • EPE köpük ağınızın amacı ne için kullanılır?
 • EPE köpüğü ile EVA köpüğü arasındaki fark nedir?
 • EPE köpüğü ağ yapmak için gerekli makineler nelerdir ve makineler ne için kullanılır?
 • EPE köpük gerekli EPE köpük net ekstrüzyon makineleri ile net yapmak nasıl?
 • Bir güvenilir EPE köpük net makinesi üreticisi veya tedarikçisini nasıl bulabilirim?
 • Magstar Machinery, Çin'de EPE köpük net ekstrüzyon makinesi hattı üretti

1. EPE köpük ağınızın amacı ne için kullanılır?

Bir planımız varsa ve EPE köpük ağ ekstrüzyon makinesini satın almak istiyorsak, öncelikle EPE ağının ne için kullanıldığını bilmeliyiz.

EPE köpük filesi, optimum kalitede polipropilen ve bunun için kullanılan gelişmiş teknikler kullanılarak tasarlanmıştır.   meyve, şişe, sebze, çiçek vb. ürünlere cazip ambalaj desteği sağlamak

EPE meyve köpüğü ağı, kırılgan cam parçaların taşıma ve depolama sırasında olası kırılmaya karşı korunması için de uygundur. Şişeyi, hijyenik olmayan malzemelerle hasar ve fiziksel temastan korumak için tasarlanmıştır.

EPE köpük ağı aşağıdaki gibi kendi avantajlarına sahiptir:

 • Yüksek güç

 • Yüksek yumuşak
 • Kusursuz kaplama

 • Hafif ve esnek.

 • İnce dikiş

 • Uzun ömürlü

 • Yırtılmaya dayanıklı

 • Yüksek ısı toleransı

 • Titizlikle dokuma

2. EPE köpüğü ile EVA köpüğü arasındaki fark nedir?

EPE köpüğü, genişletilmiş polietilen köpüğü, aynı zamanda EVA köpüğü, etilen-vinil asetat köpüğü anlamına gelir. Bunlar, şok emilimi, esneklik, ısı yalıtımı ve su direnci gibi mükemmel göze çarpan özellikler sergilerler, bu arada ikisi de makul fiyatlarla üretilebilir ve genellikle işlev açısından örtüşebilirler.

Ancak, aralarında aşağıdaki gibi bazı farklı özellikler ve uygulamalar vardır:

Esneklik

EVA köpüğü EPE'den daha dirençli olabilir, önceki malzemenin gerilme mukavemeti ikincisininkine oranla birkaç büyüklük sırasını aşıyor. Basınç mukavemeti ve uzaması davayı takip eder. EVA köpüğünün daha yüksek geri kazanım özellikleri, ayakkabı tabanları ve trambolin yastıkları gibi bazı uygulamalarda kauçuk için mükemmel ve uygun maliyetli bir alternatif olmasını sağlar. EPE'nin nispeten düşük elastikiyetine rağmen, etkili bir ambalaj malzemesi haline getirerek, darbeye duyarlı ürünlerin etrafını sarmaya yetecek kadar esnek kalır.

dayanıklılık

EVA köpüğünün EPE'ye göre en büyük avantajlarından biri dayanıklılığıdır. Ortalama EVA köpük yoğunluğu ve yırtılma mukavemeti değerleri, normal bir EPE köpüğününkinden beş veya daha fazla kattadır. Kapalı hücre yapıları nedeniyle, hem istisnai yastıklama hem de darbeye dayanıklılık özelliklerine sahiptir, ancak EVA köpükleri çok daha uzun süre dayanır. Bu, doğal olarak daha yüksek bir fiyat anlamına gelir ve bu da EPE'nin maliyetin ürün ömrü boyunca öncelikli olduğu durumlarda daha iyi bir seçim olmasını sağlar.

3. EPE köpüğü ağ yapmak için gerekli makineler nelerdir ve makineler ne için kullanılır?

Standart bir EPE köpük filesi üretim tesisi fabrikası, EPE köpük meyve paketleme ağları yapmak için aşağıdaki gerekli makineleri içermelidir.

 • LDPE granül malzeme kurutucusu

LDPE ganule malzeme kurutma makinesi, özel özelliklere sahip LDPE granül malzemesi ve EPE köpük ağının en yüksek kurutma sınıfı malzemesine ihtiyaç duyması nedeniyle, sıcak hava ile renk ana partili karışık LDPE granül reçinenin kurutulması ve karıştırılmasında kullanılır.

 • LDPE granül malzeme renk karıştırıcı

LDPE pelet malzemesi renk karıştırıcı makinesi, farklı renklere veya yüzeye göre farklı renk çizgisi işlevi yapmak için gereken renk ana partisiyle (çoğunlukla yeşil / beyaz ana seridir) eklenmesi, kurutulması, renklendirilmesi ve karıştırılmasıyla (çoğunlukla yeşil / beyaz ana seridir) kullanılan ana malzemedir.

LDPE pelet malzeme renk karıştırıcı makinası silo, motor, dişli redüktör kutusu, karıştırma bıçağı ve kontrol kabininden oluşur.

 • Vakumlu Yükleyici Makinesi

Vakumlu yükleyici makine LDPE granül reçine malzemesini yerden tek vidalı ekstruderin üstündeki hazneye yüklemek için kullanılır. LDPE pelet reçine malzemesi, otomatik olarak yumuşak PVC emme hortumu borusunun ortasında vakumlu göbek ile taşınacaktır. Ayrıca zamanlayıcı ile kontrol edilir.

 • Tek Vidalı Ekstruder ve Ekstruder

Tek vidalı ekstruder, LDPE boru yapma makinesi hattının ana parçasıdır. LDPE reçine malzemesini beslemek, taşımak, plastikleştirmek ve eritmek için kullanılır.

Tek vidalı ekstrüzyon presi ve ortak çıkış, tahrik motor, dişli redüktör kutusu, vida ve namlu, alüminyum döküm ısıtıcı, soğutma fanı, hazne ve kontrol kabinidir.

Tahrik motoru: Tek vidalı ekstruderin ana parçasıdır. Güç işletme maliyetini düşürmek için inverter kontrollü iyi bir marka AC tipi veya DC tipi tahrikli motor eşleştirmeyi seçsek iyi olur.

Dişli toplama kutusu: Motoru bağlamak ve dişli kutusunda değişen dişli dişlerinin boyutuna ve dişlinin dönüş hızını azaltmak için kullanılır.

Vida ve namlu: Tek vidalı ekstruderin en önemli parçasıdır. Tek vidalı tasarım çok özel hale geliyor ve artık birçok farklı tür plastik malzemenin kullanılmasından dolayı özelleştiriliyor. Vida yüzeyi aşınma önleyici boya çift alaşımlı olmalıdır.

Döküm alüminyum ısıtıcı: Karışık LDPE pelet reçine malzemesinin uygun sıcaklıkta plastikleştirilip eritilebilmesini sağlayan namlu ve vidanın ısıtılmasında kullanılır.

Soğutma fanı: Namluyu ve vidayı soğutmak için kullanılır. vida ve namlu sıcaklığı ayar sıcaklığından fazla olacaksa, soğutma fanları namlunun içinde çözülen LDPE granül malzemesini önleyen soğutma namlusu için çalışmaya başlar.

Hazne: Karışık LDPE pelet reçine malzemesini siloda tutmak ve malzemenin sürekli olarak namluya girmesini sağlamak için kullanılır. Malzeme taşıma istasyonu gibi.

Kumanda Dolabı: İstenilen farklı devre kontrollerine göre şalter veya PLC programlarıyla çalışan tüm cornic çift vidalı ekstruder kontrolünde kullanılır.

 • Ko-Ekstrüzyon Kalıp ve Kalıp Başlığı

Ko-ekstrüzyon kalıp ve kalıp çekme, plastik LDPE boru üretim hattının önemli bir parçasıdır. LDPE granül malzemesi ekstrüzyon kalıbına zorlanır ve namlunun iç tarafında plastikleştirmeden ve eritmeden sonra ileri sürülen vidayla bağlantı flanşı boyunca birlikte eritilir.

Ekstrüzyon kalıbı ve kalıp kafası da ısınmanın altında olduğundan ve tek vidalı ekstrüzyon presinde namlusun iç tarafında plastikleştirilip eritildikten sonra hala sıvı durumunda olduğundan, insanların biçimlendirilmesi gerektiği için karışık LDPE reçine malzemesi kalıp kafasından kolayca çıkarılabilir , çap ve kalınlık.

İnsanlar sadece pimleri ve kalıp kafalarını değiştirerek aynı ekstrüzyon kalıp gövdesiyle birçok farklı çap ve kalınlıkta son LDPE boruları yapabilir. Ekstrüzyon kalıbının maliyetini düşürür.

 • Çekme Ünitesi Makinesi / Kemer Çekiş Makinesi

Çekme ünitesi makinesi / kayış çekiş makinesi, EPE köpüğünün her bir rayda bulunan kayışın içinden sabit bir hızda uzun bir uzunlukta ileriye doğru sıkılması ve çekilmesi için kullanılır.

Tahrik motoru, demiryolu / çekme kayışı, hava silindiri, lastik tampondan oluşur. Pedrailler / çekme kayışları, mekanik olarak ayarlanabilen ekstrüzyon ekseninin altına yerleştirilir ve üst olanlar pnömatik olarak tahrik edilir.

Her bir raylı / çekme kayışı üzerindeki özel kayış yumuşak ve aşınma önleyicidir; bu da pedraillerin EPE köpük ağına zarar vermemesini sağlar.

 • Özel Hassas Kesici Makinesi

Özel Hassas kesici makine ayar uzunluğuna göre EPE köpük ağını PLC kontrolörü ile otomatik olarak kesmek için kullanılır. Çalışma prensibi, önce EPE köpük ağını sıkıştırmak için hava silindiri tarafından kontrol edilen kelepçelerin olduğu, daha sonra bir hareketli plaka üzerinde EPE köpük ağını kesmeye başlayan bıçakların, bu arada hareketli plakanın kılavuz ray boyunca ilerlemeye ve aynı hızda tutmaya başlamasıdır. ekstrüzyon hattı hızında, çünkü plastik EPE köpük ağı sürekli ekstrüzyondur ve durmaz.

İletişim bilgileri
Magstar Machinery Technology Co.Ltd.

İlgili kişi: Shen

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)