Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerÇift Vidalı Bileşik Ekstruder

PE PP İkiz Vidalı Bileşik Ekstruder, Plastik Geri Dönüşüm Ekstruder Makinesi

iyi kalite Plastik profil ekstrüzyon makine satış için
iyi kalite Plastik profil ekstrüzyon makine satış için
Arkadaşım, biz zaten 12 yıldan fazla sizinle işbirliği yaptık. Şimdi fabrikamda çalışan 30'dan fazla plastik ekstruder makinesi var. Umarız ilerlemeye devam eder ve birlikte yarın iyileşiriz.

—— Bangladeş'ten İkbal

Merhaba Andy. Birkaç ay önce 2 set PVC boru ekstrüzyon makinesi ile tanıştığıma memnun oldum. Kibarlığınız için teşekkür ederim ve benim için çok kaliteli makineler üretiyor. Çok yakında yeni siparişler vermeyi dört gözle bekliyorum. Teşekkürler.

—— Андрей Левин, Rusya'dan

Selam kardeşim. PPR boru ekstrüzyon makinanız fabrikamda çok iyi çalışıyor. Mükemmel performans.

—— Mısır'dan Ahmed Elsherbiny

Ben sohbet şimdi

PE PP İkiz Vidalı Bileşik Ekstruder, Plastik Geri Dönüşüm Ekstruder Makinesi

Çin PE PP İkiz Vidalı Bileşik Ekstruder, Plastik Geri Dönüşüm Ekstruder Makinesi Tedarikçi

Büyük resim :  PE PP İkiz Vidalı Bileşik Ekstruder, Plastik Geri Dönüşüm Ekstruder Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Magstar
Sertifika: ISO, CE,SGS,
Model numarası: MSZL

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Film kapağı, Karton deniz layık ambalaj
Teslim süresi: 30 iş günü
Yetenek temini: ayda 10 Set
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Renk: Gri veya customzied Koşul: Yeni
Uygulama: Bağlantı parçaları için PVC granül Otomatik sınıf: Tam otomatik
Vida tasarım: Çift Vidalı Uzunluğu: 6 metre
kefil olunan kimse: 18 ay
Vurgulamak:

plastic recycling extruder machine

,

twin screw extruder

Profesyonel PVC bileşimi / Kuru Yüz Peletizer Ekstrüzyon Makine Hattı

Başka bir PVC kuru yüz peletleyici olarak adlandırılan PVC bileşik ekstrüzyon makinesi, esas olarak farklı tipteki boruların, bağlantı parçalarının, hortumun ve diğer uygulamaların akıllıca yapılması için kullanılan farklı PVC bileşik / granül renginin yapımında kullanılır.

Magstar PVC bileşik ekstrüzyon makinesi hattı, esas olarak malzeme karıştırıcı makinesi, vidalı yükleyici, çift vidalı ekstruder, ekstrüzyon kalıp kafası, kesme cihazı, hava soğutma üfleyicileri, paslanmaz çelik taşıma boruları, silo ve müşterinin isteğine göre diğer yardımcı makinelerden oluşmaktadır.

PVC Bileşik Ekstrüzyon Makine Hattı Özelliği:

 • Kalıp, kalıptaki tüm deliklerin düzgün bir şekilde ısıtılmasını sağlayan elektrikli ısıtma için tasarlanmıştır.
 • Kesim odası, konturlu iç geçitlerden yararlanır
 • Hava, kesici bıçakların etrafından akar ve topakların, basınçlı hava ile püskürtmek için altı montaj parçası içeren kesme alanından hızlı ve düzgün bir şekilde çıkarılmasını sağlamak için ölür.
 • Hava temperleme sistemlerinin üfleyicisi, bronz ıslak parçalar veya paslanmaz çelik kullanır
 • Soğutma granülleri için iki veya üç set ayrı silo donanımı.

PVC Bileşik Ekstrüzyon Makine Hattı Ana Teknoloji Parametre

model SJZ55 / 110 SJZ65 / 132 SJZ80 / 156 SJZ92 / 188
Vida çapı (mm) 55/110 65/132 80/156 92/188
Vida Miktarı (Adet) 2 2 2 2
Vida Dönme Yönü Farklı yön, Dış yön
Vida Hızı (rpm) 30.0 34,7 36.9 32.9
Etkili Vida Uzunluğu (mm) 1200 1440 1800 2500
Ana Motor Gücü (kw) 22 37 55 90
Varil Isıtma Gücü (kw) 18 24 36 86
Kapasite (kg / saat) 150 300 450 600
Ağırlık (kg) 3500 4000 5000

8000

PVC Bileşik Ekstrüzyon Makine Hattı Satın Alma Rehberi

Bazı müşteriler PVC bileşik ekstrüzyon makinesine yeni giren, kaliteli PVC bileşik ekstrüzyon makinesinin ve kendi üreticileri için güvenilir üreticiler veya tedarikçilerin nasıl bulunacağını bilmiyorlar. Aynı zamanda, PVC bileşik ekstrüzyon makinesinin kalitesi ve Çin'den satış sonrası servis konusunda da endişe duyuyorlar.

İlk olarak, tüm müşteriler daha düşük enerji tüketimi ile daha yüksek çıkış ekstruder makinesi seçmek istiyor.

Magstar Machinery, PVC bileşik ekstrüzyon makinesinin teknoloji parametreleri, ekstrüzyon işlem teknolojisi, formülasyon maliyeti ve kullanım kılavuzu gibi gerekli tüm bilgileri sağlayabilir. Aşağıdaki bilgiler, Çin'de güvenilir PVC bileşik ekstrüzyon makinesi üreticisi bulmanıza yardımcı olabilir.

 • PVC bileşiğinin amacı ne için kullanılır?
 • Plastik bileşik yapmanın kaç yolu var?
 • PVC bileşimi yapmak için gerekli makineler ve bu makineler ne için kullanılır?
 • Magstar Machinery, Çin'de PVC ekstrüzyon makine hattı üretiyor


1. PVC bileşiğinin amacı ne için kullanılır?

PVC bileşiği için kullanılır farklı renkteki borular, bağlantı parçaları, profiller, ayakkabılar ve kablo gibi sert ve yumuşak uygulamalar. Granüler parçacıklar, karıştırma, plastik ekstrüzyon, granülasyon ve diğer işlemlerden sonra yapılmıştır. Ürünler, müşteri gereksinimlerine göre sertlik, hava oranı, çevre koruma, mat yüzey, düşük sıcaklık, ABS / PS, anti-sıçan oranını artırabilir. , anti-sivrisinek ve diğer özel performans. Genel ekstrüzyon makinesi işleme kullanılır.

2. Plastik bileşik yapmanın kaç yolu var?

Zamana dayalı plastik bileşikler yapmanın iki yolu vardır.

 • Sıcak Kesim (Eriyik Peletleme): Sıvı veya gazla taşınan ve soğutulan topaklar halinde hemen kesilen bir kalıptan gelen eriyik;
 • Soğuk Kesim (Strand peletleme): Bir kalıp kafasından gelen eriyik, soğutma ve katılaşma sonrasında topaklara kesilmiş tellere dönüştürülür.

3. PVC bileşimi yapmak için gerekli makineler hangisidir ve ne için kullanılır?

    

Standart bir PVC bileşiği üretim tesisi fabrikası, PVC bileşikleri yapmak için aşağıdaki gerekli makineleri içermelidir

 • PVC malzeme sıcak ve soğuk karıştırıcı ünitesi makinası

PVC toz sıcak ve soğuk karıştırma ünitesi makinesi, farklı PVC borular veya fonksiyon amaçlı kullanılan farklı fomulalara göre farklı işleme yardımcıları ile farklı işleme yardımcıları ile karıştırmak, kurutmak, renklendirmek ve karıştırmak için kullanılır.

PVC toz sıcak ve soğuk karıştırma ünitesi makinası, yüksek hızlı sıcak karıştırıcı, soğuk karıştırıcı ve kontrol kabininden oluşmaktadır.

Sıcak karıştırıcı: PVC reçine tozunun bıçaklar nedeniyle kendiliğinden sürtünmeyle ısıtılması ve ısıtılması, motorun yanı sıra tencerenin içindeki ısıtıcıda da yüksek hızda dönmektedir.

Soğuk karıştırıcı: Tenceredeki malzemeye dokunmak için bükülme paslanmaz çelik boruların soğutma suyunun devre suyu ile soğutulması.

 • Vidalı Yükleyici Makinesi

Vidalı yükleyici makine, karışık PVC reçine malzemesini ekstruderin üstündeki hazneye yüklemek için kullanılır. Karışık PVC reçine malzemesi otomatik olarak paslanmaz çelik borunun ortasında vidalı göbekle taşınacaktır. Zamanlayıcı ile kontrol edilir, motor çalışmaya başlar ve vidayı çalıştırır, her PVC dakikada karışık PVC reçine malzemesini ileri taşır.

 • Konik Çift Vidalı Ekstruder

Konik çift vidalı ekstruder, PVC bileşik makine hattının en önemli bölümüdür. Karışık PVC reçine malzemesinin beslenmesi, taşınması, plastikleştirilmesi ve eritilmesi için kullanılır.

Konik çift vidalı ekstruder tahrikli motor, dişli redüktör kutusu, vida ve namlu, besleyici, alüminyum döküm ısıtıcı, soğutma fanı, vakum pompası, hazne ve kontrol kabininden oluşur.

Tahrik motoru: PVC bileşimli konik çift vidalı ekstruderin ana parçasıdır. Güç işletme maliyetinden tasarruf etmek için inverter kontrollü iyi tip AC tipi tahrikli motor eşleşmesini seçsek iyi olur.

Dişli alıcı kutusu: Motor ve vida bağlamak için kullanılır. Motor dönme hızının çok yüksek olduğunu bildiğimiz için, motoru ve vidayı doğrudan bağlarsak, vida dönme hızı çok hızlı olur, karışık PVC reçine malzemesi erimez ve namlu içinde plastikleşme olmaz. Bu yüzden, motorun bağlanması için dişli redüktör kutusunu seçiyoruz ve vidanın dönme hızını ve dişli kutusunda değişen dişli dişlerini azaltmak için vidayı seçiyoruz.

Vida ve namlu: Konik çift vidalı ekstruderin en önemli parçasıdır. Ana PVC peletlerin kalitesi bu parçaya bağlıdır. Normalde, vidanın yüzeyi, yüksek oranda kalsiyum karbonat içeren karışık PVC reçine malzemesinden dolayı aşınma önleyici boya boya olmalıdır. Aynı zamanda, vida yapısının tasarımı ekstrüzyon kapasitesi ve kalitesi için önemli bir noktadır, şimdi vida tasarımı pazarda standardizasyon ve homojenleşmeye başlamıştır, çoğu tedarikçinin vida kalitesi stabildir.

Besleyici: Karışık PVC reçine malzemesini ekstruderin üstündeki hazneden namluya beslemek için kullanılır. Bu cihaz tek vidalı beslemeden paralel vidalı besleme işlemine kadar gelişmektedir. Artık makine üreticilerini daha fazla PVC topak haline getiren, PVC haznenin altındaki varile taşınırken karışık PVC reçine çatlak köprüsünü ortadan kaldırmak için paralel vidalı besleme tertibatını kullanmaktadır.

Döküm alüminyum ısıtıcı: Karışık PVC reçine malzemesinin varilin içine girmesi ve vida ile taşınması durumunda, karışık PVC reçine malzemesinin uygun sıcaklık altında plastikleştirilip eritilebilmesini sağlayan namlu ve vidanın ısıtılmasında kullanılır.

Soğutma fanı: Namluyu ve vidayı soğutmak için kullanılır. Dökme alüminyum ısıtıcı ısınmaya devam ettiğinden, vida ve kovanın sıcaklığı artacaktır ve ayar sıcaklığının üzerine çıkacak olursa, kovanın içinde sıcaklığın çok yüksek olması nedeniyle PVC malzemesinin çözülmesini önleyen soğutma namlusu için çalışmaya başlanacaktır. .

Vakum pompası: Nihai PVC topaklarının daha iyi kalitede elde edilmesini sağlamak için uygun sıcaklık altında bulunan karışık PVC reçine malzemesinin nemi emmek için kullanılır.

Hazne: Karışık PVC reçine malzemesini siloda tutmak ve malzemenin sürekli olarak namluya girmesini sağlamak için kullanılır. Malzeme taşıma istasyonu gibi.

Kumanda Dolabı: İstenilen farklı devre kontrollerine göre şalter veya PLC programlarıyla çalışan tüm cornic çift vidalı ekstruder kontrolünde kullanılır.

 • Kalıp die ve kesici

Ekstrüzyon kalıp kalıbı, PVC ekstrüzyon ekstrüzyon hattının bir parçasıdır. Karışık PVC reçine malzemesi, plastikleştirme ve varilin iç tarafında erimeden sonra ileri sürülen vida ile ileri sürülen bağlantı flanşı vasıtasıyla ekstrüzyon kalıbına zorlanacaktır.

Ekstrüzyon kalıbı ve kalıp kafası da ısınma altındadır ve konik çift vidalı ekstruderdeki varilin iç tarafında plastikleştirildikten ve eritildikten sonra hala akışkan durumda olduğundan, karışık PVC reçine malzemesi, ihtiyaç duyulduğu kadar kolay kalıptan çıkarılabilir şeritler.

Bir bıçak takımı ekstrüzyon kalıbının yüzeyi etrafında yüksek hızda dönmektedir, bu nedenle şeritlerin uzunluğunun çok daha küçük olduğundan emin olmak için tüm şeritlerin çok kısa sürede kesilmesini sağlar. Şeritlerin bileşik veya granül halinde kesileceği anlamına gelir.

Bıçak dönme hızı invertör tarafından kontrol edilir ve bileşik veya granüllerin boyutu için ayarlanabilir.

 • Blower Soğutma Sistemi ve Boru Taşıma Sistemi

Bıçak kesiminden sonra, PVC granülleri hala çok sıcaktır ve birbirlerini çıkartmak kolaydır. Bu yüzden onları kısa sürede soğutması ve küçük granüllerin sıcaklığını mümkün olduğunca erken azaltması gerekir. PVC malzeme özellikleri nedeniyle, hava fanı soğutma tipini benimsiyoruz, iki ya da üç hava fanı, soğutma granüllerini soğutmak için boru sistemine soğutma rüzgarları esiyor ve granülleri bir sonraki siloya iletiyor.

Boru ve silo, malzemenin kirlenmediğinden emin olmak için PVC bileşik malzeme ile temas eden paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

4. Magstar Makine Çin'de PVC bileşik ekstrüzyon makine hattı yapar

SJSZ 51/105, SJSZ 65/132 ve Conical Twin Screw Extruder ile donatılan SJSZ 80/156 model numaralarında mevcut olan SJSZ ciddi onik Çift Vidalı Ekstruder, polimer karıştırma, doldurma modifikasyonu, mühendislik polimeri ve cam elyafı takviyesi için ideal bir atmosfer sağlar ve diğer bileşik kullanımları ve spesifikasyonları.

Bileşik ve ekstrüzyon teknolojilerine sahip Conical Çift Vidalı Ekstruder makineleri, hammaddelerin beslenmesi ve topakların ısı-soğutma karışımı ortamında kuru harman üretimi aşamalarından PVC'nin işlenmesi için komple tesisler için tasarlanmıştır.

İletişim bilgileri
Magstar Machinery Technology Co.Ltd.

İlgili kişi: Shen

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)